Svadba? Ples? Oslava? Stužková? Firemný večierok? Teambuilding? Rôzne eventy a akcie?

FOTKA? GIF? BOOMERANG? Jasné :)

Obrázok PNG 2.png Aj takáto môže byť uvítacia obrazovka na Vašej fotobúdke :)

FOTOBÚDKA nielen na vašej svadbe! 

FOTOBÚDKA S OSVETLENÍM A SO ZÁBAVNÝMI REKVIZITAMI! TO VŠETKO S KRÁSNOU FOTOSTENOU! TAKŽE VY MÁTE O VEĽA STAROSTÍ MENEJ A HOSTIA MAJÚ O ZÁBAVU POSTARANÉ! PO ODFOTENÍ MÁTE MOŽNOSŤ TLAČIŤ FOTKY, ALEBO POSLAŤ FOTKU NA EMAIL, ALEBO AKO SPRÁVU NIELEN CEZ MESSENGER. ZNIE TO SUPER, VŠAK? NA VAŠEJ SVADBE SI Z FOTIEK MÔŽETE VYTVORIŤ SVADOBNÚ KNIHU, KDE HOSTIA LEPIA FOTKY DO ALBUMU S ODKAZMI PRE MLADOMANŽELOV. VERÍM, ŽE TAKTO VZNIKNUTÝ ALBUM VÁS BUDE TEŠIŤ EŠTE DLHÉ ROKY. VŠETKY FOTKY ODFOTENÉ FOTOBÚDKOU BUDETE MAŤ TAKTIEŽ AJ NA VAŠOM USB KĽÚČI, TAKŽE SI FOTKY UŽIJETE AJ DOMA, AJ KEĎ FOTKY BUDÚ MAŤ HOSTIA DOMA VYTLAČENÉ :) 

FOTOBÚDKA JE NAOZAJ ŽIADANÁ VEC NA SVADBÁCH A NEMAL SOM EŠTE NEVESTIČKU, KTORÁ BY POVEDALA, ŽE TO NEBOLO SUPER! TEDA VLASTNE NIE LEN NEVESTY, ALE AJ ŽENÍCH A VŠETCI HOSTIA PODĽA ICH SLOV! S KAŽDOU JEDNOU FOTKOU VYTLAČENOU Z FOTOBÚDKY SI ODNÁŠAJÚ VAŠI HOSTIA ZÁROVEŇ AJ DARČEK Z VAŠEJ SVADBY! JEDINEČNÝ S VAŠIMI MENAMI, DÁTUMOM SVADBY A SAMOZREJME S FOTKOU AKOU BUDU CHCIEŤ (NA JEDNU VYTLAČENÚ FOTKU SÚ FOTENÍ DVAKRÁT)! PRESNE TAKOU, AKÁ BUDE ICH PREDSTAVA! NAPR. BUDÚ CHCIEŤ NEJAKÚ SUPER ZABAVNÚ "CRAZY" FOTKU, TAK SI JU SPRAVIA. S NEVESTOU A ŽENÍCHOM, ALEBO LEN TAK 😉 ALEBO JEDNU S NEVESTOU A DALŠIU BEZ NEVESTY. PRESNE PODĽA NICH, PODĽA TOHO AKÁ BUDE ZÁBAVA A CHUŤ NA FOTKU!  

 

NA 2 HODINY NEOBMEDZENÁ TLAČ FOTIEK ZA 199 €.

NA 3 HODINY NEOBMEDZENÁ TLAČ ZA 239 €

K BALÍKOM KU FOTOBÚDKE SA PRIPOČÍTAVA DOPRAVA.

uvodna_obrazovka1.jpg Podľa Vášho svadobného oznámenia prispôsobíme dizajn pre uvítaciu obrazovku a výtlačky z fotobúdky ;)

MOŽNOSŤ MAŤ PRIAMO NA SVADBE ZÁBAVNÚ FOTOBÚDKU SO SVADOBNOU FOTOSTENOU REKVIZITAMI POČAS CELEJ DOBY ZÁBAVY (MAX. DO 01:00 PO POLNOCI). NEMUSÍTE ZHÁŇAŤ SVADOBNÚ FOTOSTENU A MÁTE K TOMU AJ SUPER FOTOBÚDKU - ĽUDIA JU MILUJÚ! VY MÁTE O STAROSTI MENEJ A MÔŽETE SA SÚSTREDIŤ NA ĎALŠIE SVADOBNÉ PRÍPRAVY. S FOTOBÚDKOU MÔŽETE TLAČIŤ KVALITNÉ FOTKY A VYTVÁRAŤ SI SVADOBNÚ KNIHU, ALEBO POSIELAŤ A ZDIEĽAŤ FOTKY NIELEN CEZ MESSENGER. VŠETKY FOTKY ODFOTENÉ FOTOBÚDKOU BUDETE MAŤ TAKTIEŽ AJ NA VAŠOM USB KĽÚČI, TAKŽE SI FOTKY UŽIJETE AJ VY, AJ KEĎ FOTKY BUDÚ MAŤ HOSTIA DOMA VYTLAČENÉ :) 


FOTOBÚDKA MAXI KU SVADOBNÉMU BALÍKU - 249 €
FOTOBÚDKA PRÉMIUM KU SVADOBNÉMU BALÍKU - 369 €


FOTOBÚDKA MAXI OBSAHUJE MNOŽSTVO VYTLAČENÝCH FOTIEK, KTORÉ VÄČŠINOU POSTAČUJE NA SVADBÁCH (MAXIMÁLNE 400 FOTIEK)
FOTOBÚDKA PREMIUM – OBSAHUJE NEOBMEDZENÉ MNOŽSTVO VYTLAČENÝCH FOTIEK

_fotobudka_kamil_buransky - 284.jpg Výsledná fotka z fotobúdky

AJ TAKÁTO MÔŽE BYŤ VÝSLEDNÁ FOTKA FOTOBÚDKY NA VAŠEJ SVADBE. 

 

VERÍM, ŽE AJ VY VYUŽIJETE MOŽNOSŤ MAŤ NA VAŠEJ SVADBE FOTOBÚDKU. VY BUDETE MAŤ O STAROSŤ MENEJ A NIELEN HOSTIA BUDÚ MAŤ O ZÁBAVU POSTARANÉ!

 

NIEČO OD ZÁKAZNÍKA: 

"NAJLEPŠÍ DOPLNOK BOLA FOTOBÚDKA, KTORÁ BOLA NA SVADBE VEĽKÝM HITOM ! HNEĎ NA DRUHÝ DEŇ SME SI MOHLI PREZERAŤ FOTKY VO SVADOBNEJ KNIHE PRIANÍ, ČO BOLO VYNIKAJÚCE."

Čo získate s mojou fotobúdkou? 

  • ZÁBAVNÚ FOTOBÚDKU S OSVETLENÍM, S KTOROU JE KOPEC SRANDY (JEDNÁ SA O TYP, KTORÝ NEZABERÁ VEĽA MIESTA) 
  • FOTOSTENU - ČIŽE UŽ NEMUSÍTE ZHÁŇAŤ A MÁTE O STAROSŤ MENEJ
  • ZÁBAVNÉ REKVIZITY - HOSTIA ICH VEĽMI RADI VYUŽÍVAJÚ
  • PO ODFOTENÍ OKAMŽITÁ TLAČ FOTIEK. NIELEN HOSTIA SI UŽÍVAJÚ TO, ŽE SI ODNESÚ AJ TAKÝTO DARČEK Z VAŠEJ AKCIE (SVADBA, STUŽKOVÁ, OSLAVA, FIREMNÝ VEČIEROK, EVENT, AKCIA, TEAMBUILDING, ...)!
  • PO ODFOTENÍ NEOBMEDZENÉ MNOŽSTVO ODOSLANÝCH SPRÁV - FOTIEK Z FOTOBÚDKY NA EMAIL A MESSENGER - ČO ZNAMENÁ, ŽE NEMUSÍTE LEN TLAČIŤ FOTKY. FOTKY MÔŽETE OKAMŽITE ZDIEĽAŤ, OZNAČIŤ SA NA NICH... A VŠETKO, ČO VÁM POSKYTUJÚ SOCIÁLNE SIETE!
  • VŠETKY FOTKY ODFOTENÉ FOTOBÚDKOU BUDETE MAŤ TAKTIEŽ AJ NA VAŠOM USB KĽÚČI, TAKŽE SI FOTKY UŽIJETE AJ DOMA, AJ KEĎ FOTKY BUDÚ MAŤ HOSTIA UŽ DOMA V RUKÁCH VYTLAČENÉ :)
  • AK BUDETE MAŤ FOTOBÚDKU NA SVADBE, TAK Z FOTIEK SI MÔŽETE VYTVORIŤ VAŠU SVADOBNÚ KNIHU, KDE HOSTIA LEPIA FOTKY DO ALBUMU S ODKAZMI PRE MLADOMANŽELOV. VERÍM, ŽE TAKTO VZNIKNUTÝ ALBUM VÁS BUDE TEŠIŤ EŠTE DLHÉ ROKY. TENTO ALBUM JE VÁŠ HNEĎ PO SVADBE. TAKŽE OKAMŽITE MÁTE FOTKY Z FOTOBÚDKY V RUKÁCH AJ S ODKAZMI OD VAŠICH BLÍZKYCH.

Vy-ni-ka-jú-ce! Všetko perfektné!. Kaja možno len odporučiť fotobúdka bola príjemným spestrením na našej svadbe a prispela k výbornej zábave. Kajo je spoľahlivý, prispôsobivý a hlavne má priateľský a ľudský prístup k tomu čo robí. Ešte raz chcem Kajovi poďakovať a verím, že sa ešte niekedy stretneme... ĎAKUJEME (Janka&Braňo)

(BraňoOdkaz na svadbu

Branislav Novický

Kajo je úžasný človek a vynikajúci fotograf. Hneď od začiatku ako k nám prišiel odľahčil atmosféru, bol zábavný a našu svadbu sme si užili naplno aj vďaka nemu. Ďakujeme, že zobral so sebou aj fotobúdku, ktorá bola úplne super a užili si ju mladší aj starší 😀 Kto nad ňou váha, určite ju odporúčame. Taktiež posvadobné fotenie sme si užili, zabavil našu malú Beky aby pózovala tak ako chcel a vznikli z toho nádherné fotky 🤩 Ďakujeme veľmi pekne za krásne zachytenie nášho veľkého dňa 😍

(Terka) Odkaz na svadbu

Terka Beláková

Vďaka Kajo, že si nám odporučil úžasnú fotobúdku ;) Bol to super nápad, zábava nielen pre najmenších a všetci sa tešili z fotečiek, ktoré nám oživia každý den spomienkami na našu svadbu ;) Už sa nevieme dočkať momentiek a portrétových fotiek :)

(AďkaOdkaz na svadbu

Adriana Nagyová

Tak dnes nám dorazila konečná Kamilova práca - nádherná drevená krabička s USB kľúčom a krásne vytlačené
fotorafie 😍. Musíme povedať, že sme nad mieru spokojní.
Náš svadobný deň nám bol stále k dispozícií. Zachytil nádherné momenty emócií a nášho šťastia. Na svadbe sme mali aj fotobúdku, ktorá bola super voľbou, určite každému kto plánuje svadbu túto ponuku odporúčam, hostia si veľmi pochvaľovali.
Fotografie sa dali okamžite vytlačiť a posielať na messenger.
Mali sme trochu nezvyčajné požiadavky na portrétne fotenie, kedže sme milovníkmi hôr, rozodli sme sa pre fotenie na horách (konkrétne na Chopku) 💙. 
Kajovi to nerobilo žiadny problém a s radosťou s nami do toho šiel. Užili sme si veľa srandy - pri fotení a následne aj pri náročnejšom zostupe.
Hoci nevyšlo počasie podľa našich predstáv, fotky sú ešte krajšie ako sme si ich predstavovali a závidíme sami sebe že máme tak krásne zábery v oblakoch! 😎✌💭
Takže len toľko - Kamila môžme len odporučiť!👏

(Darinka) Odkaz na svadbu

Darina Širancová

Kontaktné informácie

Kamil Buranský - Kajo
+421 905 469 973
www.facebook.com/kbfotograf/
www.instagram.com/buransky_photo/
kamilburansky@gmail.com

Napíšte, prosím, o aký druh fotenia máte záujem (svadobné, rodinné, ples, stužková, rande, ...).

V prípade svadby uveďte dátum a miesto vašej svadby. 

Kontaktujte ma

logo_kbphotography_cierne.png
aspro-som-clen-256.gif
Najnovšie príbehy

Vy-ni-ka-jú-ce! Všetko perfektné!. Kaja možno len odporučiť fotobúdka bola príjemným spestrením na našej svadbe a prispela k výbornej zábave. Kajo je spoľahlivý, prispôsobivý a hlavne má priateľský a ľudský prístup k tomu čo robí. Ešte raz chcem Kajovi poďakovať a verím, že sa ešte niekedy stretneme... ĎAKUJEME (Janka&Braňo)

(BraňoOdkaz na svadbu

Branislav Novický

Neskutočne šikovný fotograf a ešte príjemnejší človek. Už od prvého telefonátu som z neho mala dobrý pocit. Avšak až naživo prekonal všetky očakávania, ktoré som kedy mohla mať. Vedel kam sa pozerať, čo hľadať, čo fotiť a asi od druhej minúty som vedela, že sa naňho dá spoľahnúť. Bol príjemný, uvoľnený a pripravený splniť mi všetky foto sny, ktoré mi na očiach videl. Urobil nám krásne zábery v prírode a ani raz som sa necítila pred objektívom nepríjemne, lebo som mohla byť sama sebou a Kamil tomu dodal krásu a umenie. Momentky sú jeho špecialita a neušlo mu nič, čo sa na svadbe zomlelo. Každá fotka má úžasnú farebnú hĺbku, dĺžku aj šírku. Kamil, ďakujem. ❤️
Bonus: je vtipný
Bonus 2: vie byť vtipný aj po anglicky

(NikaOdkaz na svadbu

Nika Kačaniová

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.