Svadba? Ples? Oslava? Stužková? Firemný večierok? Teambuilding? Rôzne eventy a akcie?

FOTOBÚDKA nielen na vašej svadbe! 

Fotobúdka s osvetlením a so zábavnými rekvizitami! To všetko s krásnou fotostenou! Takže vy máte o veľa starostí menej a hostia majú o zábavu postarané! Po odfotení máte možnosť tlačiť fotky, alebo poslať fotku na email, alebo ako správu na váš  facebook účet. Znie to super, však? Na vašej svadbe si z fotiek môžete vytvoriť svadobnú knihu, kde hostia lepia fotky do albumu s odkazmi pre mladomanželov. Verím, že takto vzniknutý album vás bude tešiť ešte dlhé roky. Všetky fotky odfotené fotobúdkou budete mať taktiež aj na vašom USB kľúči, takže si fotky užijete aj doma, aj keď fotky budú mať hostia doma vytlačené :) 

Fotobúdka je naozaj žiadaná vec na svadbách a nemal som ešte nevestičku, ktorá by povedala, že to nebolo super! Teda vlastne nie len nevesty, ale aj ženích a všetci hostia podľa ich slov! S každou jednou fotkou vytlačenou z fotobúdky si odnášajú vaši hostia zaroveň aj darček z vašej svadby! Jedinečný s vašimi menami, dátumom svadby a samozrejme s fotkou akou budu chcieť (na jednu vytlačenú fotku sú fotený dvakrát)! Presne takou, aká bude ich predstava! Napr. budú chcieť nejakú super zabavnú "crazy" fotku, tak si ju spravia. S nevestou a ženíchom, alebo len tak 😉 Alebo jednu s nevestou a dalšiu bez nevesty. Presne podľa nich, podľa toho aká bude zábava a chuť na fotku!  

Prenájom fotobúdky s rekvizitami a fotostenou, so 100 vytlačenými fotkami a neobmedzenými odoslanými fotkami (správami) na facebook maximálne na 3 hodiny len za 159 € + doprava

K svadobnému foteniu,  je akciová cena za fotobúdku s rekvizitami a fotostenou, so 100 vytlačenými fotkami a neobmedzenými odoslanými fotkami (správami) na email a  facebook počas celej doby oslavy len za 99 

_fotobudka_kamil_buransky - 284.jpg Výsledná fotka z fotobúdky

Aj takáto môže byť výsledná fotka fotobúdky na vašej svadbe. Táto vznikla na super svadbe Ľudmilky a Martina, kde sa vytlačilo skoro 200 fotiek a veľa sa ich poslalo na facebook hostí!

A čo hovoria na fotobúdku hostia? Podľa ich slov, fotobúdka na svadbe je: 

"Super vec", "To bolo výborné", "Tá foto búdka bola super vec! Veľmi pekné fotky máme aj my doma."

alebo

"Najlepší doplnok bola fotobúdka, ktorá bola na svadbe veľkým hitom ! Hneď na druhý deň sme si mohli prezerať fotky vo svadobnej knihe prianí, čo bolo vynikajúce."

Verím, že aj vy využijete možnosť mať na vašej svadbe fotobúdku. Vy budete mať o starosť menej a nielen hostia budú mať o zábavu postarané!

Rozmer fotiek z fotobúdky je 10 x 15 cm, jedná sa o kvalitnú tlač fotiek, pri ktorej kvalita fotiek má životnosť okolo 100 rokov. 

Čo získate s mojou fotobúdkou? 

  • zábavnú fotobúdku s osvetlením, s ktorou je kopec srandy (jedná sa o typ, ktorý nezaberá veľa miesta) 
  • fotostenu - čiže už nemusíte zháňať a máte o starosť menej
  • zábavné rekvizity - hostia ich veľmi radi využívajú
  • okamžitá tlač fotiek - v rámci zvýhodnenej ceny máte 100 fotiek v cene. Nielen hostia si užívajú to, že si odnesú aj takýto darček z vašej akcie (svadba, stužková, oslava, firemný večierok, event, akcia, teambuilding, ...)!
  • neobmedzené množstvo odoslaných správ na facebook - čo znamená, že nemusíte len tlačiť fotky. Fotky môžete okamžite zdieľať, označiť sa na nich... a všetko, čo vám poskytujú sociálne siete!
  • všetky fotky odfotené fotobúdkou môžete mať taktiež aj na vašom USB kľúči, takže si fotky užijete aj doma, aj keď fotky budú mať hostia už doma v rukách vytlačené :)
  • ak budete mať fotobúdku na svadbe, tak z fotiek si môžete vytvoriť vašu svadobnú knihu, kde hostia lepia fotky do albumu s odkazmi pre mladomanželov. Verím, že takto vzniknutý album vás bude tešiť ešte dlhé roky. Tento album je váš hneď po svadbe. Takže okamžite máte fotky z fotobúdky v rukách aj s odkazmi od vašich blízkych.

Aj na tejto svadbe bola použitá moja fotobúdka. Nech sa páči, nahliadnite k malej ukážke. Na začiatku videa môžete vidieť tlač fotiek a taktiež aj výslednú svadobnú knihu prianí od hostí už aj s fotkami!

Autor videa: Michal Chrenko

Výsledné fotky z fotobúdky, ale aj to, ako vznikajú fotky :)

fotobudka13.jpg fotobudka10.jpg fotobudka1.jpg
fotobudka27.jpg fotobudka28.jpg fotobudka17.jpg
fotobudka8.jpg fotobudka9.jpg fotobudka6.jpg
fotobudka23.jpg fotobudka22.jpg fotobudka21.jpg
fotobudka12.jpg fotobudka7.jpg fotobudka4.jpg
fotobudka25.jpg fotobudka26.jpg fotobudka24.jpg
fotobudka19.jpg fotobudka18.jpg fotobudka16.jpg
fotobudka20.jpg fotobudka14.jpg fotobudka15.jpg
fotobudka11.jpg fotobudka2.jpg fotobudka5.jpg
fotobudka1.jpg rekvizity_fotobudka2.jpg rekvizity_fotobudka3.jpg
rekvizity_fotobudka1.jpg

Kontaktné informácie

Kamil Buranský - Kajo
+421 905 469 973
www.facebook.com/kbfotograf/
www.instagram.com/buransky_photo/
kamilburansky@gmail.com

Napíšte, prosím, o aký druh fotenia máte záujem (svadobné, rodinné, ples, stužková, rande, ...).

V prípade svadby uveďte dátum a miesto vašej svadby. 

Kontaktujte ma

Novinka! FOTOBÚDKA nielen na vašej svadbe!

"Najlepší doplnok bola fotobúdka, ktorá bola na svadbe veľkým hitom ! Hneď na druhý deň sme si mohli prezerať fotky vo svadobnej knihe prianí, čo bolo vynikajúce." (Nevestička Ľudmilka)

Má niekto sviatok?

 

 

Máme pre Vás darčekové poukážky v rôznych hodnotách:

69 €      79 €

Alebo ľubovoľná hodnota v €

Ďakujeme veľmi pekne za celý priebeh svadobného fotenia a za neskutočne krásne fotky, ktoré z tohto dňa vznikli. Je to veľký profesionál, milý, príjemný, kamarátsky a urobí všetko pre to, aby ste boli spokojní (nám vybavil priestor na fotenie, aj keď to muselo byť ťažké). Nebude Vás nútiť do póz, zachytí Vás spontánne presne takých, ako v skutočnosti ste a budete úžasní! Ďakujeme ešte raz, že vďaka fotkám budeme mať už navždy osvieženú pamäť na náš veľký deň a na lúčne koníky pod šatami :-)

(Megi)

Magdaléna Molnárová

Kamil nás fotil na svadbe a budem ho odporúčať kade chodím! Všetky fotky sú krásne, aj momentky vyzerajú ako portrétovky. Navyše, naozaj veľmi veľmi príjemný človek, pol osadenstva si myslelo že je to kamarát s ktorým sa poznáme roky :). Ak chcete na svadbu naozaj krásne spomienky, veľmi odporúčam

(Simonka)

Simona Černay

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.