Majka, Julo, malý Liamko v brušku a ich psík :)  V takejto zostave sme fotili v mojom obľúbenom lesíku pri Nitre. Ďakujem veľmi pekne za fotenie  :) 

Želám všetko dobré, veľa zdravíčka & be happy :)

 

Krásne, zábavné, priateľské, plné úsmevov a hlavne plné lááásky. Takéto bolo úžasné rande fotenie, ktoré som si veľmi užil a za ktoré veľmi ďakujem :) 

Rande Majka & Juraj

Želám všetko dobré & be happy :)

 

Láska, radosť, rodina, priatelia, zábava... úžasní ľudia. Takto by som charakterizoval  moju poslednú svadbu v sezóne 2020. Svadba Simi & Lubko

Ďakujem, že som mohol byť súčasťou Vášho krásneho dňa! 

Želám všetko dobré & be happy :)

Ako sa hovorí... pršalo im ŠŤASTIE z neba!

Magdalénke a Ondrejovi v ich krásny svadobný deň pršalo šťastie skoro stále. Samozrejme to ich neodradilo od toho, aby si svoj deň užívali naplno až do rána!  Portrétne fotenie sme posunulí o pár dní neskôr, takže všetko dopadlo ako malo :) Želám vám obom hlavne to šťastie nech vás sprevádza po celý život  :)

Želám všetko dobré & be happy :)

Láska nepozná hranice... Slovensko-chorvátska krásna svadba pod Tatrami 🙂

Janka & Ilja ďakujem, že som mohol stráviť s vami váš krásny jedinečný deň. Bolo mi veľkým potešením :) :) 

Želám všetko dobré & be happy :)

Miška s jej Maťkom si svadbu naplno užívali od začiatku až do ranných hodín. Na ich svadbe nechýbala ich láskavá rodina, priatelia a samozrejme ich psík Kyra :) 

Želám všetko dobré & be happy :)

logo_kbphotography_cierne.png
aspro-som-clen-256.gif
Najnovšie príbehy

Vy-ni-ka-jú-ce! Všetko perfektné!. Kaja možno len odporučiť fotobúdka bola príjemným spestrením na našej svadbe a prispela k výbornej zábave. Kajo je spoľahlivý, prispôsobivý a hlavne má priateľský a ľudský prístup k tomu čo robí. Ešte raz chcem Kajovi poďakovať a verím, že sa ešte niekedy stretneme... ĎAKUJEME (Janka&Braňo)

(BraňoOdkaz na svadbu

Branislav Novický

Neskutočne šikovný fotograf a ešte príjemnejší človek. Už od prvého telefonátu som z neho mala dobrý pocit. Avšak až naživo prekonal všetky očakávania, ktoré som kedy mohla mať. Vedel kam sa pozerať, čo hľadať, čo fotiť a asi od druhej minúty som vedela, že sa naňho dá spoľahnúť. Bol príjemný, uvoľnený a pripravený splniť mi všetky foto sny, ktoré mi na očiach videl. Urobil nám krásne zábery v prírode a ani raz som sa necítila pred objektívom nepríjemne, lebo som mohla byť sama sebou a Kamil tomu dodal krásu a umenie. Momentky sú jeho špecialita a neušlo mu nič, čo sa na svadbe zomlelo. Každá fotka má úžasnú farebnú hĺbku, dĺžku aj šírku. Kamil, ďakujem. ❤️
Bonus: je vtipný
Bonus 2: vie byť vtipný aj po anglicky

(NikaOdkaz na svadbu

Nika Kačaniová

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.