Krásne svadobné fotenie Dianky & Martina a ich dvoch detičiek. Fotili sme sa v parádnom Komjatickom parku, v ktorom som fotil už mnohokrát a stále je to úžasné miesto na fotenie :)

Želám všetko dobré & be happy 🙂

Veronika & Martin ich malá Laura a veľa LÁSKY!

Toto je krásna rodinka a zopár fotiek z ich úžasnej svadby na Kysuciach! Ďakujem vám, že som mohol byť v spoločnosti vašej rodiny už druhýkrát! Bolo mi veľkým potešením! 😉 🙂

Nádherné rodinno - tehotenské fotenie 3,5 člennej rodinky a čoskoro už 4 člennej :) Želám celej rodinke veľa veľa zdravíčka! 

Želám všetko dobré & be happy 🙂

An beautiful beautiful Austrian - Hungarian wedding! The day with rain, with clouds, with friends, with family, with love, with beautiful bride & her groom on a perfect place. Wedding of Silvia & Tomas ;) 

Jedna svadba, tri prekrásne nevesty a ich traja ženísi. Na tejto svadbe v tento deň bolo trikrát viac šťastia ako na bežnej svadbe. Bola to svadba Katky & Lukáša, Andrejky & Marcela a Katky & Patrika. Svadba plná lásky, radosti, rodiny a priateľstva. Ďakujem, že som Vás mohol spoznať a byť súčasťou Vášho veľkého dňa! 

Želám všetko dobré & be happy 🙂

logo_kbphotography_cierne.png
aspro-som-clen-256.gif
Najnovšie príbehy

Vy-ni-ka-jú-ce! Všetko perfektné!. Kaja možno len odporučiť fotobúdka bola príjemným spestrením na našej svadbe a prispela k výbornej zábave. Kajo je spoľahlivý, prispôsobivý a hlavne má priateľský a ľudský prístup k tomu čo robí. Ešte raz chcem Kajovi poďakovať a verím, že sa ešte niekedy stretneme... ĎAKUJEME (Janka&Braňo)

(BraňoOdkaz na svadbu

Branislav Novický

Neskutočne šikovný fotograf a ešte príjemnejší človek. Už od prvého telefonátu som z neho mala dobrý pocit. Avšak až naživo prekonal všetky očakávania, ktoré som kedy mohla mať. Vedel kam sa pozerať, čo hľadať, čo fotiť a asi od druhej minúty som vedela, že sa naňho dá spoľahnúť. Bol príjemný, uvoľnený a pripravený splniť mi všetky foto sny, ktoré mi na očiach videl. Urobil nám krásne zábery v prírode a ani raz som sa necítila pred objektívom nepríjemne, lebo som mohla byť sama sebou a Kamil tomu dodal krásu a umenie. Momentky sú jeho špecialita a neušlo mu nič, čo sa na svadbe zomlelo. Každá fotka má úžasnú farebnú hĺbku, dĺžku aj šírku. Kamil, ďakujem. ❤️
Bonus: je vtipný
Bonus 2: vie byť vtipný aj po anglicky

(NikaOdkaz na svadbu

Nika Kačaniová

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.