Rodinka Mlynáriková

Ďalšie z farebných rodinných fotení, o ktoré sa postarala tohtoročná slnečná pani jeseň. Ďakujem za krásny čas strávený s vašou rodinkou :)

mlynarikova_rodinka-78.jpg mlynarikova_rodinka-62.jpg mlynarikova_rodinka-58.jpg
mlynarikova_rodinka-74.jpg mlynarikova_rodinka-54.jpg mlynarikova_rodinka-41.jpg
mlynarikova_rodinka-67.jpg mlynarikova_rodinka-4.jpg mlynarikova_rodinka-42.jpg
mlynarikova_rodinka-18.jpg mlynarikova_rodinka-15.jpg mlynarikova_rodinka-7.jpg
mlynarikova_rodinka-1.jpg
logo_kbphotography_cierne.png
aspro-som-clen-256.gif
Najnovšie príbehy

Vďaka Kajo, že si nám odporučil úžasnú fotobúdku ;) Bol to super nápad, zábava nielen pre najmenších a všetci sa tešili z fotečiek, ktoré nám oživia každý den spomienkami na našu svadbu ;) Už sa nevieme dočkať momentiek a portrétových fotiek :)

(AďkaOdkaz na svadbu

Adriana Nagyová

Neskutočne šikovný fotograf a ešte príjemnejší človek. Už od prvého telefonátu som z neho mala dobrý pocit. Avšak až naživo prekonal všetky očakávania, ktoré som kedy mohla mať. Vedel kam sa pozerať, čo hľadať, čo fotiť a asi od druhej minúty som vedela, že sa naňho dá spoľahnúť. Bol príjemný, uvoľnený a pripravený splniť mi všetky foto sny, ktoré mi na očiach videl. Urobil nám krásne zábery v prírode a ani raz som sa necítila pred objektívom nepríjemne, lebo som mohla byť sama sebou a Kamil tomu dodal krásu a umenie. Momentky sú jeho špecialita a neušlo mu nič, čo sa na svadbe zomlelo. Každá fotka má úžasnú farebnú hĺbku, dĺžku aj šírku. Kamil, ďakujem. ❤️
Bonus: je vtipný
Bonus 2: vie byť vtipný aj po anglicky

(NikaOdkaz na svadbu

Nika Kačaniová

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.