Svadba Katka & Miško

Katka & Miško a ich bláznivé fotenie v Hlohovci  :) 

Zbožňujem, keď na fotení vymyslím nejaké blbostičky a nevestička a ženích hneď na to skočia... Tak potom z toho môžu vzniknúť zaujímavé a úžasné momenty. Každému páru hovorím... treba si Váš deň užiť, je to Váš DEŇ!!!

Katka & Miško ďakujem, že ste boli takí super a užívali ste si Váš deň a spolu so mnou vymýšlali blbostičky... Tancovali sme v parku pred obecenstvom malých detí a ich mamičiek na detskom ihrisku, behali, skákali a kopec ďalšich blbostí, aj keď bola poriadna zima! Ďakujem, ja som si to užíval s vami!!!

Katka &  Miško pri vašom svadobnom fotení som nefotil "len" vás dvoch... bol tam niekto ešte niekto ďalší... niekto zatiaľ maličký a zároveň tak veľký a dôležitý... verím, že aj tento "maličký" si to rovnako užíval ako my "veľkí"! Ďakujem :)

Želám všetko dobré & be happy 🙂

katka&misko-51.jpg katka&misko-53.jpg katka&misko-107.jpg
katka&misko-70.jpg katka&misko-71.jpg katka&misko-65.jpg
katka&misko-66.jpg katka&misko-69.jpg katka&misko-67.jpg
katka&misko-74.jpg katka&misko-77.jpg katka&misko-84.jpg
katka&misko-85.jpg katka&misko-91.jpg katka&misko-92.jpg
katka&misko-96.jpg katka&misko-93.jpg katka&misko-108.jpg
katka&misko-99.jpg katka&misko-117.jpg katka&misko-123.jpg
katka&misko-124.jpg katka&misko-122.jpg katka&misko-144.jpg
katka&misko-127.jpg
logo_kbphotography_cierne.png
aspro-som-clen-256.gif
Najnovšie príbehy

Vy-ni-ka-jú-ce! Všetko perfektné!. Kaja možno len odporučiť fotobúdka bola príjemným spestrením na našej svadbe a prispela k výbornej zábave. Kajo je spoľahlivý, prispôsobivý a hlavne má priateľský a ľudský prístup k tomu čo robí. Ešte raz chcem Kajovi poďakovať a verím, že sa ešte niekedy stretneme... ĎAKUJEME (Janka&Braňo)

(BraňoOdkaz na svadbu

Branislav Novický

Neskutočne šikovný fotograf a ešte príjemnejší človek. Už od prvého telefonátu som z neho mala dobrý pocit. Avšak až naživo prekonal všetky očakávania, ktoré som kedy mohla mať. Vedel kam sa pozerať, čo hľadať, čo fotiť a asi od druhej minúty som vedela, že sa naňho dá spoľahnúť. Bol príjemný, uvoľnený a pripravený splniť mi všetky foto sny, ktoré mi na očiach videl. Urobil nám krásne zábery v prírode a ani raz som sa necítila pred objektívom nepríjemne, lebo som mohla byť sama sebou a Kamil tomu dodal krásu a umenie. Momentky sú jeho špecialita a neušlo mu nič, čo sa na svadbe zomlelo. Každá fotka má úžasnú farebnú hĺbku, dĺžku aj šírku. Kamil, ďakujem. ❤️
Bonus: je vtipný
Bonus 2: vie byť vtipný aj po anglicky

(NikaOdkaz na svadbu

Nika Kačaniová

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.