Svadba Megi & Maroš

S nevestičkou Megi začal svadobný deň s prípravami v ranných hodinách. Prípravy pokračovali obliekaním nevesty a ženícha s ktorými pomáhala aj ich krásna dcérka.

Nasledovalo super fotenie na vysnívanom mieste nevestičky - v skanzene (Slovenské poľnohospodárske múzeum Nitra.) Bolo trošku komplikované to zariadiť, ale so sťastím a hlavne úžasným prístupom pána Ing. Muziku sme to vybavili a mohlo sa na mieste fotiť. Miesto bolo krásne a ešte krajší a úžasní boli ľudia, ktorých som fotil! Proste dokonalé spojenie! Také krásne skoro "rodinné fotenie" vo svadobnom šate :) Pokračovala oslava, ktorú mali v Salaši Cabaj, kde pokračovala super zábava až do rána. 

Želám celej rodinke len a len všetko dobré & be happy :)

Kajo

megi&maros-47.jpg megi&maros-49.jpg megi&maros-51.jpg
megi&maros-52.jpg megi&maros-53.jpg megi&maros-67.jpg
megi&maros-70.jpg megi&maros-73.jpg megi&maros-103.jpg
megi&maros-105.jpg megi&maros-110.jpg megi&maros-113.jpg
megi&maros-121.jpg megi&maros-123.jpg megi&maros-130.jpg
megi&maros-140.jpg megi&maros-141.jpg megi&maros-142.jpg
megi&maros-145.jpg megi&maros-151.jpg megi&maros-164.jpg
megi&maros-161.jpg megi&maros-166.jpg megi&maros-171.jpg
megi&maros-178.jpg megi&maros-179.jpg megi&maros-177.jpg
megi&maros-182.jpg megi&maros-186.jpg megi&maros-187.jpg
megi&maros-194.jpg megi&maros-201.jpg
logo_kbphotography_cierne.png
aspro-som-clen-256.gif
Najnovšie príbehy

Vy-ni-ka-jú-ce! Všetko perfektné!. Kaja možno len odporučiť fotobúdka bola príjemným spestrením na našej svadbe a prispela k výbornej zábave. Kajo je spoľahlivý, prispôsobivý a hlavne má priateľský a ľudský prístup k tomu čo robí. Ešte raz chcem Kajovi poďakovať a verím, že sa ešte niekedy stretneme... ĎAKUJEME (Janka&Braňo)

(BraňoOdkaz na svadbu

Branislav Novický

Neskutočne šikovný fotograf a ešte príjemnejší človek. Už od prvého telefonátu som z neho mala dobrý pocit. Avšak až naživo prekonal všetky očakávania, ktoré som kedy mohla mať. Vedel kam sa pozerať, čo hľadať, čo fotiť a asi od druhej minúty som vedela, že sa naňho dá spoľahnúť. Bol príjemný, uvoľnený a pripravený splniť mi všetky foto sny, ktoré mi na očiach videl. Urobil nám krásne zábery v prírode a ani raz som sa necítila pred objektívom nepríjemne, lebo som mohla byť sama sebou a Kamil tomu dodal krásu a umenie. Momentky sú jeho špecialita a neušlo mu nič, čo sa na svadbe zomlelo. Každá fotka má úžasnú farebnú hĺbku, dĺžku aj šírku. Kamil, ďakujem. ❤️
Bonus: je vtipný
Bonus 2: vie byť vtipný aj po anglicky

(NikaOdkaz na svadbu

Nika Kačaniová

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.