Svadba Zuzka & Samo

Svadobné fotenie v tento deň sa začalo veľmi skoro... už pred siedmou ráno som bol so Zuzkou a jej maminkou u kaderníka.

Nasledovala šikovná kozmetička a mohli sme sa vydať na cestu do Komjatíc, do parku. Tu sme začali portrétne fotenie, ktoré o nejaký čas pokračovalo aj s ich úžasnou dcérkou. Myslím, že fotenie dopadlo super. Následne pokračoval obrad v kostole a potom už len zábava až do rána :) Ďakujem, že som mohol byť súčasťou vášho krásneho dňa! Bolo mi potešením!

Želám všetko len to dobré & be happy :)

Kajo

zuzka&samo-30.jpg zuzka&samo-31.jpg zuzka&samo-32.jpg
zuzka&samo-35.jpg zuzka&samo-36.jpg zuzka&samo-40.jpg
zuzka&samo-45.jpg zuzka&samo-47.jpg zuzka&samo-53.jpg
zuzka&samo-54.jpg zuzka&samo-59.jpg zuzka&samo-62.jpg
zuzka&samo-96.jpg zuzka&samo-98.jpg zuzka&samo-106.jpg
zuzka&samo-112.jpg zuzka&samo-113.jpg zuzka&samo-115.jpg
zuzka&samo-118.jpg zuzka&samo-121.jpg zuzka&samo-132.jpg
zuzka&samo-133.jpg zuzka&samo-141.jpg zuzka&samo-145.jpg
zuzka&samo-147.jpg zuzka&samo-148.jpg zuzka&samo-193.jpg
logo_kbphotography_cierne.png
aspro-som-clen-256.gif
Najnovšie príbehy

Vy-ni-ka-jú-ce! Všetko perfektné!. Kaja možno len odporučiť fotobúdka bola príjemným spestrením na našej svadbe a prispela k výbornej zábave. Kajo je spoľahlivý, prispôsobivý a hlavne má priateľský a ľudský prístup k tomu čo robí. Ešte raz chcem Kajovi poďakovať a verím, že sa ešte niekedy stretneme... ĎAKUJEME (Janka&Braňo)

(BraňoOdkaz na svadbu

Branislav Novický

Neskutočne šikovný fotograf a ešte príjemnejší človek. Už od prvého telefonátu som z neho mala dobrý pocit. Avšak až naživo prekonal všetky očakávania, ktoré som kedy mohla mať. Vedel kam sa pozerať, čo hľadať, čo fotiť a asi od druhej minúty som vedela, že sa naňho dá spoľahnúť. Bol príjemný, uvoľnený a pripravený splniť mi všetky foto sny, ktoré mi na očiach videl. Urobil nám krásne zábery v prírode a ani raz som sa necítila pred objektívom nepríjemne, lebo som mohla byť sama sebou a Kamil tomu dodal krásu a umenie. Momentky sú jeho špecialita a neušlo mu nič, čo sa na svadbe zomlelo. Každá fotka má úžasnú farebnú hĺbku, dĺžku aj šírku. Kamil, ďakujem. ❤️
Bonus: je vtipný
Bonus 2: vie byť vtipný aj po anglicky

(NikaOdkaz na svadbu

Nika Kačaniová

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.